Hanna Schölander

Verksamhetschef

hanna.scholander@kfumgoteborg.se

Katarina Norrby

Controller

katarina.norrby@kfumgoteborg.se

Johanna Kraupp

Platschef Repris Second Hand

johanna.kraupp@kfumgoteborg.se

Ella Lindblom Hed

Kafébiträde

ella.lindblom@kfumgoteborg.se

Anna Hellqvist

Verksamhetsutvecklare öppen fritidsverksamhet och socialt arbete

anna.hellqvist@kfumgoteborg.se

Carolina Lopez

Verksamhetsutvecklare öppna fritidsverksamheter och socialt arbete

carolina.lopez@kfumgoteborg.se

Marianne Hellberg

Verksamhetsutvecklare Idrott

marianne.hellberg@kfumgoteborg.se

Lola Ahmed

Verksamhetsutvecklare - Tjänstledig

lola.ahmed@kfumgoteborg.se