Tony Haddou

Verksamhetschef

tony.haddou@kfumgoteborg.se

Hanna Jansson

Kanslikoordinator

hanna.jansson@kfumgoteborg.se

Katarina Norrby

Controller

katarina.norrby@kfumgoteborg.se

Johanna Kraupp

Platschef Repris Second Hand

johanna.kraupp@kfumgoteborg.se

Agnes Rudbo

Platschef Café Repris

agnes.rudbo@kfumgoteborg.se

Donna Maria Maalouf

Verksamhetsutvecklare öppen fritidsverksamhet och socialt arbete

donnamaria.maalouf@kfumgoteborg.se

Carolina Lopez

Verksamhetsutvecklare öppna fritidsverksamheter och socialt arbete

carolina.lopez@kfumgoteborg.se

Marianne Hellberg

Verksamhetsutvecklare Idrott - Tjänstledig

marianne.hellberg@kfumgoteborg.se

Magdalena Korek

Verksamhetsutvecklare öppna fritidsverksamheter och socialt arbete

magdalena.korek@kfumgoteborg.se

Lola Ahmed

Verksamhetsutvecklare - Tjänstledig

lola.ahmed@kfumgoteborg.se